Müşteri Destek Hattı +90 212 452 31 41
Turkish English German
İstanbul Gümrük Müşavirliği

Kurumsal


iGM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ 2012 yılında kurulmuş genç bir firmadır. Kurucularımızın 20 yılı asan tecrübeleri ile firmamızın dinamizmini harmanladık ve size minimum hata maksimum hız da hizmet veren bir kurum oluşturduk.

Temel prensibimiz müşteri her zaman haklıdır Prensibi ile sıfır hata sıfır mazeret ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

iGM GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ Butik bir yapıya sahiptir. Bu sebeptendir ki müşterilerine gümrük müşavirlik işlemleri ve danışmanlık işlemlerinde özel ilgi ile birlikte özenli hizmet verebilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz işlemleri hızlı ve sorunsuz şekilde halledebilmek öncelikli hedeflerimizdendir.

Sloganımız
Mutlak müşteri memnuniyeti olarak belirledik ve bu düşünce ile yola çıktık...

Teknik altyapımızı günün koşullarına göre sürekli geliştirip, kendimizi güncelleyerek ve bu güncellemeleri siz değerli müşterilerimize aktararak daha kaliteli hizmet ve daha hızlı hizmet anlayışı ile yolumuza devam etmekteyiz....

Vizyonumuz
Gümrük Müşavirliği mesleğinin gerektirdiği mevzuat bilgisine sahip uzman kadromuz ile yasal düzenlemelerde meydana gelen değişiklikleri siz değerli müşterilerimiz adına sürekli takip ederek ve uygulayarak, işlemlerinizde herhangi bir aksama yaşamamak için doğru bilgi ve en iyi hizmeti sunmanın sorumluluğunu taşımakta ve yaşamaktayız Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

Misyonumuz
Neden buradayız; sektördeki tıkanıklığı çözmek ve sektöre yeni bir soluk getirip daha önce sektörde yapılmış hataları görerek ve bunlardan ders alarak müşterilerimize en doğru hizmet vermek için buradayız. İşimiz Gümrük Müşavirliği; ekonomilerin bel kemiği olan dış alım (ithalat) ve dış satım (ihracat) riskli işlemlerdir ve bizde bu riskli işlemlerde üstümüze düşen görevi en iyi ve en etkin şekilde yerine getirip ülke ekonomisine ve yerel işletmelere faydalı olmak ve ana ilke olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, en iyi hizmeti sizlere sunabilmek ve markamızı en iyi yerlere taşımaktır.Sizin İçin Değerli Olan Herşey
BİZİMLE GÜVENDE
Destek Hattı